м.Вінниця, нажаль ми тимчасово не працюємо

тел.: ,

pdr@pdr.vn.ua

Години роботи з 9.00 до 18.00
у суботу з 9.00 до 15.00

Видалення вмятин без фарбування у Вінниці.

PDR-центр надає послуги по технології Paintless Dent Repair (PDR) – видалення вм’ятин без фарбування на будь-яких деталях кузова автомобіля: даху, капоті, багажнику, бокових поверхнях. Ми без фарбування можемо видалити вм’ятини з Вашого автомобіля, які виникли в результаті:
  • падіння різноманітних предметів (граду, гілок, каштанів, яблук та ін.);
  • дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких не було пошкоджено чи було незначно пошкоджено лакофарбове покриття Вашого автомобіля.

Запропонована PDR-центром технологія не вимагає проведення попередньої рихтовки, а тим більше - шпаклювання і проведення повного циклу лакофарбових робіт.

Усі роботи виконуються за допомогою інноваційних інструментів протягом одного дня та займають від 20 хвилин до декількох годин, в залежності від величини та складності вм’ятини.

Вартість робіт в PDR-центрі нижча на 40-50% в порівнянні із звичними для всіх автовласників рихтовочними та малярними роботами.

Всі роботи виконуються за попереднім записом в точно обумовлений час.

Будемо раді допомогти позбавитись від вм’ятин, що є на Вашому авто.

Інформацію про те, як знайти PDR-центр дивіться на вкладці КОНТАКТИ.

Наші автомобілі – це, наше багатство, наша гордість, наші засоби пересування. Зазвичай ми робимо все можливе, щоб утримувати їх в технічно справному стані та заставити їх виглядати бездоганно, однак, факт залишається фактом – незалежно від того наскільки ми піклуємось про автомобіль, нещасні випадки з ним все ж трапляються.У зв’язку із збільшенням кількості транспорту – все тісніше стає на вулицях наших міст, на парковках біля супермаркетів, нічних стоянках. Кожен з водіїв знайомий із ситуацією, коли вимушений буквально втискуватися між двома стоячими машинами на стоянці.
Намагаючись зберегти зовнішній вигляд автомобіля, Ви керуєте ним з обережністю, акуратно їдете на парковку, відчиняєте двері, стараючись не пошкодити сусідню машину та – відправляєтесь у своїх справах. Повернувшись - бачите неприємну вм’ятину на дверях чи крилі, яка з’явилась внаслідок необережного відкривання дверей сусіднього авто чи удару візком біля магазину. Не менше хвилювань додає погода – вітер так і намагається кинути зламану гілку на капот, а вигляд машини пошкодженої градом може засмутити будь-якого автовласника. На перших порах Вам здається, що все це дрібниці та, як кажуть деякі автовласники, на швидкість не впливає. Але проходить деякий час, і Вам стає зрозуміло, що ці дрібниці впливають не на швидкість автомобіля, а на Ваш настрій. Погодьтеся, кожен водій хоче, щоб його автомобіль - хай не самої останньої та дорогої моделі – виглядав самим доглянутим та гарним, але думки, які приходять в голову невтішні – прийдеться витратити багато часу та грошей на рихтовку і фарбування. Як мінімум днів на 7-10 станеш пішоходом, вже не скажеш про свій автомобіль, що він новий та нефарбований, а якщо ще з підбором фарби не вгадають…

Не треба засмучуватись передчасно!
Існує технологія, яка дозволяє уникнути більшості з перерахованих проблем, не застосовуючи звичайні засоби ремонту вм’ятин, які використовують дорогі матеріали та довготермінові рихтовку і фарбування. Ця технологія називається Paintless Dent Repair (PDR), що в перекладі з англійської означає – видалення вм’ятин без фарбування.
Технологія, що дозволяє виконувати видалення вм’ятин без фарбування, прийшла в Україну із США зовсім недавно, хоча з’явилась вона в Європі і першими її стали використовувати спеціалісти заводів Mercedes і BMW ще в 40-х роках минулого століття для видалення невеликих вм’ятин, що виникли під час виробничого процесу. Відомо, що автомобілів у США не просто багато, а дуже багато. Ще ми знаємо, що американці дуже зайняті і завжди поспішають. Надовго залишитись без залізного коня, що постраждав в аварії для американця – неможливо. Звичайно, у звичайній американській сім’ї є друга машина, але не зважаючи на це ремонт повинен бути виконаний в самі короткі терміни та з найкращою якістю. Звідси і з’явилась особлива технологія – видалення вм’ятин без фарбування, яка дозволяє ремонтувати пошкодження кузова в найкоротші терміни без проведення розбирання, рихтовки, шпаклювання та фарбування.
На щастя, навіть у такій творчій справі, як кузовний ремонт, багато чого піддається систематизації та стандартизації. Цю особливість і врахували розробники PDR інструменту, який і дозволяє виконувати видалення вм’ятин без фарбування. Суть видалення вм’ятин без фарбування складається в умінні майстра працювати із спеціальним інноваційним інструментом. Справа в тому, що металічні деталі кузова володіють молекулярною пам’яттю, яку ще називають пам’яттю металу, яку отримує деталь під час виготовлення в заводських умовах методом штамповки. Майстер PDR, маніпулюючи інструментом, розробленим та виготовленим у США, сприяє відновленню цієї пам’яті, а відповідно і форми деталі, в результаті чого вм’ятина практично щезає, а деталь набуває первинної заводської форми.
Однією із головних переваг технології Paintless Dent Repair (PDR), є економія часу. Видалення вм’ятин без фарбування може займати від двадцяти хвилин до декількох годин, в той же час коли усунення цього недоліку традиційним методом займає як мінімум декілька днів. Що стосується вартості видалення вм’ятин без фарбування, то економія коштів, витрачених на цю послугу, досягає 40-50% в порівнянні із звичайними методами ремонту вм’ятин.
Важливим фактом являється і те, що автомобіль після застосування технології Paintless Dent Repair (PDR), зберігає заводське лакофарбове покриття та не переходить у розряд фарбованих. Крім того, технологія Paintless Dent Repair (PDR) абсолютно дружня до навколишнього середовища. В цьому процесі не використовуються та не розпилюються в атмосферу ніякі хімічні речовини чи інші ядовиті матеріали.
Якщо Вам набридло дивитись на вм’ятини на своєму автомобілі – ми заставимо їх щезнути! Приїздіть до нас, наші майстри протягом дня відновлять заводський зовнішній вигляд Вашого автомобіля без застосування рихтовки, шпаклювання та фарбування.

Приклади пошкоджень, які можна видалити за допомогою PDR технології1. Які вм’ятини можна видалити за допомогою технології Paintless Dent Repair?

Видаляються вм’ятини будь-які за розміром (від декількох міліметрів до декількох десятків сантиметрів) та по формі (круглі, овальні, з нерівними краями). Головне, щоб не був сильно потягнутий метал, та фарба автомобіля не була пошкоджена. Пошкодження лаку в місцях дефектів усуваються в ході наступного полірування.

2. На моєму автомобілі багато вм’ятин: у Вас є знижки?

Так, ми пропонуємо знижки за декілька вм’ятини. Якщо у Вас є більше ніж дві незначні вм’ятини на одній панелі, ми можемо видалити для Вас три вм’ятини по ціні двох. В будь-якому випадку, ціна робіт залежить від розмірів та кількості вм’ятин. Якщо у Вашого автомобіля є багато незначних вм’ятин, ми завжди запропонуємо Вам розумну ціну, з якою Ви зможете погодитись.

3. Чи буде пошкоджена фарба при видаленні вм’ятини?

Сучасні заводські автомобільні фарби дуже еластичні, тому вони не будуть пошкоджені в процесі ремонту із застосуванням технології Paintless Dent Repair.

4. Чи не повернуться з часом видалені вм’ятини?

Вм’ятини, видалені за допомогою технології Paintless Dent Repair не повернуться ніколи, тому що в процесі видалення вм’ятини кузовна деталь повертається до заводської форми.

5. Скільки часу займає процес видалення вм’ятин?

Всі роботи виконуються протягом одного дня та займають від 20 хвилин до декількох годин, в залежності від величини і складності вм’ятини.

6. Як Ви видаляєте вм’ятини?

Процес видалення вм’ятин без фарбування пов'язаний із дією на вм’ятину як із внутрішнього, так і з зовнішнього боку кузовної деталі та полягає в умінні майстра працювати зі спеціальним інструментом. Майстер PDR маніпулюючи інструментом, сприяє відновленню заводської форми деталі кузова, в результаті чого вм’ятина щезає.

7. Чи необхідно розбирати чи знімати пошкоджені деталі автомобіля?

В більшості випадків ні, тому що інструмент, який ми використовуємо, дозволяє отримати безпосередній доступ до вм’ятини.

8. Які вм’ятини не можна видалити?

Нажаль власників старих автомобілів (віком більше 20 років), за допомогою технології PDR дуже важко провести ремонт вм’ятин з гарантованою якістю, оскільки старе лакофарбове покриття не має необхідної еластичності та може дати тріщину під час ремонту. В любому випадку Вам слід проконсультуватись зі спеціалістами нашого центру. Можливо, шанс є.

Глибокі вм’ятини, на яких сильно потягнутий метал. Вм’ятини, на яких пошкоджена чи сколота фарба.

Взагалі, ми видаляємо близько 95 % вм’ятин, які можливо видалити за допомогою технології Paintless Dent Repair. Тільки 5 % вм’ятин немає можливості видалити із-за їх глибини чи розташування. Найбільш складними для проведення робіт являються ділянки, розташовані близько до краю дверей, капота, крила та ребер міцності. Але у будь-якому випадку оцінити можливість успішного ремонту може тільки майстер PDR.

Необхідно вказати, що навіть коли у автомобіля в місці дефекту пошкоджено лакофарбове покриття, то застосування технології Paintless Dent Repair для відновлення заводської форми деталі кузова дозволить провести наступне фарбування більш локально та якісно без рихтовки, а в багатьох випадках тільки з допомогою грунтовки без попереднього шпаклювання.

PDR-центр запрошує до співпраці:

  • Страхові компанії – ми допоможемо Вам скоротити страхові виплати по ДТП, вартість робіт по запропонованій нами технології значно нижча, ніж у звичайних рихтовочних та малярних робіт. Ми готові запропонувати свої послуги в новому виді страхування транспортних засобів – «ЗАХИСТ ВІД ГРАДУ» та відновити пошкодження кузова, які не мають пошкодження лакофарбового покриття.
  • Автосалони – ми зможемо без фарбування видалити вм’ятини, які виникли в результаті навантажувально-розвантажувальних робіт, при транспортуванні, в результаті природних та погодних умов (після граду, падіння різних предметів та ін.) із автомобілів, що продаються чи готуються до продажу.
  • Власників СТО, автоклуби – для Вас та Ваших клієнтів розроблена система знижок та заохочень.
  • А також усіх, хто займається продажем автомашин – ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Сподіваємось, Ви оціните переваги співробітництва з нами та станете нашими постійними партнерами.

Усіх, хто зацікавився нашою пропозицією запрошуємо до співпраці.Звертайтесь за телефонами:

чи на електронну адресу: pdr@pdr.vn.uaНас можна знайти

місто Вінниця, нажаль ми тимчасово не працюємо
за телефонами:
Нам можна написати на електронну адресу pdr@pdr.vn.ua

Години роботи з 9.00 до 18.00
у суботу з 9.00 до 15.00Слідкуйте за вказівниками